خانه اخبار

مجوزهای موقت برای 5G به نیت دولت میروند

گواهی
کیفیت خوب وب سایت مبلمان در فضای باز برای فروش
کیفیت خوب وب سایت مبلمان در فضای باز برای فروش
نظرات مشتریان
Webbings الاستیک با کیفیت خوب هستند و تیم شما بسیار حرفه ای است، قبل از تولید، صبر کنید تا جزئیات را بشنوید. این بسیار خوش شانس است که ما این تامین کننده را پیدا می کنیم.

—— منی

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
مجوزهای موقت برای 5G به نیت دولت میروند
مجوزهای موقت برای 5G به نیت دولت میروند

این وزارتخانه همچنین تلاش هایی را برای پیشبرد توسعه سخت افزار 5G تسریع خواهد کرد. [عکس / IC]

وزیر می گوید که تلاش برای توسعه سخت افزارهای مرتبط نیز افزایش خواهد یافت

وزارت صنایع و فناوری اطلاعات، رقیب اصلی صنعت این کشور، روز پنج شنبه اعلام کرد که این کشور مجوز های 5G ماهانه را برای ترویج کاربرد و ساخت فناوری نسل پنجم نسل پنجم به کار خواهد گرفت.

وزیر صنعت و فناوری اطلاعات میائو وی گفت که مجوز های 5G موقت در چند شهر برای تأسیس شبکه های 5G بزرگ در شهرهای بزرگ و مناطق به کار گرفته می شود.

میائو در مصاحبه ای با تلویزیون مرکزی چین روز پنجشنبه گفت که این وزارتخانه همچنین تلاش های خود را برای پیشبرد توسعه سخت افزار 5G، از جمله گوشی های هوشمند، تسریع خواهد کرد.

میئو افزود: چین به عنوان بخشی از فشار گستردهتر خود برای رهبری مسابقه جهانی به سوی تجاری سازی 5G، چین نیز از استفاده از تکنولوژی فوق العاده در زمینه آموزش و پرورش، مراقبت های پزشکی، مراقبت سالمندان و سایر بخش های دیگر تسریع خواهد کرد.

میائو وی، وزیر صنعت و فناوری اطلاعات

این نظرات به این نتیجه رسیدند که سه حامل بزرگ مخابراتی چین، همه از آزمایشات و آزمایش های کاربردی 5G در مقیاس بزرگ شروع می شوند. انتظار میرود تکنولوژی پیشرفته 10 برابر سریعتر از 4G باشد و از فیلمبرداری فیلم فوقالعاده، ماشینهای خود رانندگی و پخش بازیهای واقعیت مجازی پشتیبانی خواهد کرد.

China Mobile، بزرگترین شرکت مخابراتی در کشور توسط مشترکان تلفن همراه، در ماه دسامبر اعلام کرد که شروع به آزمایشات و تست های 5G در مقیاس بزرگ در 17 شهر از جمله شانگهای، گوانگژو و هانگزو می کند. چین Unicom و چین Telecom نیز در دادگاه های مشابه کار می کنند پس از دولت اختصاص داده های خاص به گروه های کم و متوسط ​​به آنها.

چین در سال جاری از تجارتی پیش از تجاری 5G استفاده می کند و تجاری سازی تجاری در سال 2020 است.

فو لیانگ، تحلیلگر مستقل مخابراتی، گفت که موقت مجوز دقیقا همان چیزی است که صنعت مخابرات چین نیاز دارد.

فو گفت: "این اخبار هیجان انگیز برای حامل های مخابراتی، سازندگان گوشی های هوشمند، طراحان تراشه های موبایل و سازندگان شبکه است، زیرا که تمام بلوک های کل صنعت 5G را تسریع خواهد کرد."

China Mobile در ماه دسامبر اعلام کرد که اولین سری گوشی های هوشمند 5G قیمت بالای 8،000 یوان (1،166 دلار) خواهد بود. بیش از 30 دستگاه 5G قبل از فروش، به احتمال زیاد در سال 2019 به بازار خواهند رسید.

طبق گفته شرکت پکن، اولین نمونه از گوشی های هوشمند 5G ساخته شده توسط Huawei، Xiaomi، ZTE، Vivo و Oppo در سه ماهه اول سال امتحان خواهد شد.

چین موبایل همچنین قصد دارد صندوق 30 میلیارد یوان را برای ترویج همکاری در صنعت 5G در سراسر جهان ایجاد کند. چین موبایل و سایر شرکت ها به طور مشترک به صندوق کمک خواهند کرد، مرحله اول که 10 میلیارد یوان خواهد بود.

میخانه زمان : 2019-01-12 15:20:19 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
NOVA(CHINA) INDUSTRY CO.,LIMITED

تماس با شخص: Mr. Salim Zhan

تلفن: 86--13365976787

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)